Podtimovi

U cilju organizacije aktivnosti na pripremi EPoC testa za testiranje naše populacije dece i mladih, kao i za rad na promociji kreativnih aktivnosti u našem obrazovnom sistemu na različitim nivoima obrazovanja, formirani su podtimovi. Njih čine članovi EPoC tima Srbije.

Tim za prevod i pripremu instrukcija i materijala:

  1. Marica Stojković
  2. Branka Radulović
  3. Ivana Mandić
  4. Dunja Šašić ( grafika)
  5. Višnja Mićić
  6. Đorđe Janković
  7. Bojan Marković
  8. Lada Marinković
  9. Tamara Kuzmanović
  10. Andjela Ristić
  11. Ljiljana Lazarević
  12. Dušanka Mudrinić
  13. Nela Dujić
  14. Dušica Marković
  15. Bojan Marković

Tim za predškolce ( prilagođavanje instrukcija,materijala i primena testa):

  1. Dušanka Mudrinić
  2. Violeta Petković
  3. Ivana Mandić
  4. Jelena Terzić
  5. Dunja Šašić
  6. Vesna Vujnić
  7. Ljiljana Lazarević
  8. Vedrana Marković
  9. Nela Dujić
  10. Bettina Szugyi
  11. Adrijana Sovilj

Tim za osnovne, srednje škole i fakultete (prilagođavanje instrukcija,materijala i primena testa):

  1. Marica Stojković
  2. Branka Radulović
  3. Violeta Petković
  4. Ivana Manasijević
  5. Mirjana Tišma
  6. Zdenka Dudić
  7. Lada Marinković
  8. Dušica Marković
  9. Andjela Ristić
  10. Tamara Kuzmanovic
  11. Tanja Olear Gojić
  12. Ljiljana Lazarević
  13. Vuk Rajović
  14. Dijana Jovanović

Tim za kreiranje aktivnosti u obrazovnom procesu (na različitim nivoima obrazovanja):

  1. Dušanka Mudrinić
  2. Branka Radulović
  3. Violeta Petković
  4. Ivana Mandić
  5. Jelena Terzić
  6. Dunja Šašić
  7. Vesna Vujnić
  8. Zdenka Dudić
  9. Predrag Đukić
  10. Lada Marinković
  11. Dušica Marković
  12. Tanja Olear Gojić
  13. Ljiljana Lazarević
  14. Dijana Jovanović
  15. Nela Dujić

Tim za edukaciju i promociju EpoC testa:

  1. Tanja Olear Gojić
  2. Dijana Jovanovi
  3. Ljiljana Lazarević
  4. Marica Stojković
  5. Dušanka Mudrinić
  6. Branka Radulović
  7. Violeta Petković
  8. Ivana Manasijević
  9. Dunja Šašić
  10. Vesna Vujnić
  11. Zdenka Dudić
  12. Predrag Đukić
  13. Lada Marinković
  14. Dušica Marković
  15. Anđela Ristić
  16. Nala Dujić

Tim za skorovanje/bodovanje:

  1. Dušica Marković
  2. Zdenka Dudić
  3. Mirjana Tišma
  4. Tanja Olear Gojić
  5. Ljiljana Lazarević
  6. Vuk Rajović
  7. Dunja Šašić
  8. Dijana Jovanović